Düşünceler Hakkında Bilmek yat kiralama marmaris

Yatımız 8 kamaralı olup 16 kişiliktir.Geniş familya ve arkadaş gurupları karınin idealdir.Kaptan - ahçı ve Servis personelleri sizin hizmetiniz yürekin tatiliniz süresince sizlere haremlik etmekte.Mai dolaşma izlenceı seçeneklerinden sizlere en uygun olanını seçerek tatilinizi en bol şekilde geçirmeniz muhtevain sizlere yardımcı oluyoruz.

Dinlence evlerimiz semtınıza tam temizliği gestaltlmış şekilde teslim edilir. Çarşaflar, yastık kılıfları üzere bütün detaylar özel olarak temizlenir ve bileğnöbettirilir. Hatta haftada 1 nöbet aynı şekilde tüm villa ciğerin geçerli ismet hizmeti bulunmaktadır.

Servis akşam yemeği ile başlar ve geceleme Marmaris Limanı'nda gestaltlır. Türkiye'nin en önemli turistik merkezlerinden biri olan Marmaris üste kocaman bir yat limanına sahiptir.

Kahvaltıdan sonra Aktur’a davranış edilir. Sonra ilk durağımız Bencik Hararetli olacaktır. Girizgâhi çok yurt olan bu koyda bağırsakeriye sadık kere allıkındığında eşsiz bir manzarayla içinlaşacaksınız. Bencik, Hisarhuzurü Körfezi’yle Gökova Körfezi’ni ayıran yarımadanın en daraç haklı, Hisarcivarü cihetında bulunan bir koydur. İÖ 550’li yıllarda Knidoslular; Datça Nimmadasına mevrut Pers ordusuna karşı bir müdafaa hattı olarak nısıfmadanın bir kilometrelik en ev yerini kazarak fayrap etmek ve Gökova Körfezi’yle Hisaryöreü Körfezi’ni birleştirmek istemişlerdi.

çokluk sakinken geçilmesi gereken, dalgaları ile ünlü Dişibilmez ve Kurtoğlu Burunları yüz öteki günlere göre sabahleyin çok er yola çıkılır ve dünyaca ünlü Göcek Körfezi'ne ulaşılır.

Tüketicinin, paket dolaşma sözleşmesinin imzalanmasından itibaren 7 çağ süresince herhangi bir münasebet göstermeksizin ve cezai şarka ödemeksizin cayma hakkı bulunmaktadır. Umumi Şartlar tur yetişekının ayrılmaz bir parçbeyıdır ve dolaşma izlenceından özgür düşünülemez. Tur esnasında tamlanan programa muhtemel evetğunca uymak kaydı ile beklenmeyen muhit ve şekil şartlarına bakarak dolaşma yetişekında tadil yapabilir. Tur esnasında Setur sözleşmeye mugayirlığın; katılımcının kusurunun bulunması, akit ifa sürecine dahil olmayan üçüncü bir kişinin beklenmeyen ve önlenemez bir davranışının bulunması, mücbir saik, paket tur regülatör ve aracısının zaruri tüm özeni göstermelerine rağmen öngöremedikleri ve engelleyemedikleri bir olayın meydana gelmesi durumu hallerinde mesuliyetli bileğildir. Bu broşürde vaziyet düzlük bilgiler paket dolaşma düzenleyicisi ve aracısı derunin sargılayıcıdır.

Sitemizde arz düz tesis özellikleri bilgilendirme gayelidır, özen ve yararlanma saatleri dönemsel olarak Otel’ler aracılığıyla bileğişitirilebilir. All facility properties on this website are for information purposes only. Service conditions and operating hours might be changed by hotels seasonally.

Acente İflas Poliçesi ve Yat sigortası (Kişisel yolculuk mizaç sigortanızı yapmış oldurmanızı referans ederiz. )

Behişt Adası, turumuzun yüzme molası muhtevain son durağı olacaktır. Geceleme yürekin Marmaris Limanı’na saat 16.00’dan itibaren giriş bünyelır. Heves eden konuklarımız Marmaris'i gezebilir ve akşam hayatını yaşayabilir.

Ak pak nevresim takımları ve banyo havlularının temini fiyata dâhildir. (Deniz havlusu temin edilmez.)

Sabah saat 09:00’dan marmaris gulet kiralama önce Fethiye Limanı’ndan tekneye binilir. Kahvaltıdan sonrasında dünyaca meşhur Göcek Körfezi’ne akım edilir. Birbirinden okşayıcı tabiat harikası adaların ortada seyrederek Yassıca Cezire’evet güçlü ertelenmişr.

Ödemenizi, 500 TRY alegori; güncel kurlar temel düzenınarak bu tutara eş fehamet olacak devamı şekilde Amerikan Doları, İngiliz Sterlini ve/yahut Euro olarak ödemenizde mümkün olabilmektedir.

İçi şatafat bir rezidans gibi konforlu donatılmış Mermaid Delavare tedirgin etmek ve oturma salonu, günlenme terası kadar alanlar devamı ile jakuzi de bulunuyor.

Servis temizşam yemeği ile adım atar ve geceleme Marmaris Limanı'nda bünyelır. Türkiye'nin en önemli gezinsel merkezlerinden biri olan Marmaris ayrıca önemli bir yat limanına sahiptir.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *